Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > На засіданні ректорату, яке відбулося 17 січня 2019 року, розглядалися такі питання:

1. Про особливості організації і проведення прийому вступників у 2019  році доповіли перший проректор Валерій Хомич та відповідальний секретар приймальної комісії  Сергій Закопайло. 15 січня на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників у 2019 році до закладів вищої освіти. У заході взяли участь працівники Міністерства освіти і науки України, Державного  підприємства «Інфоресурс», Державної служби якості освіти,  Українського центру оцінювання якості освіти, проректори, відповідальні секретарі приймальних комісій, адміністратори ЄДЕБО закладів вищої освіти міста Києва, Київської області та інших областей. У нараді також взяли участь і представники нашого університету. Сергій Закопайло озвучив основні тези, які розглядалися на нараді щодо проведення прийому вступників у 2019  році. Правила прийому до університету будуть затверджені на Вченій раді та вивішені на сайті нашого закладу вищої освіти.

2. Відповідальний секретар приймальної комісії Василь Якуба доповів про формування конкурсних пропозицій обсягів державного замовлення на 2019 рік. До 28 січня необхідно подати до МОН конкурсні пропозиції щодо формування показників державного замовлення по освітньому рівню «Бакалавр» на 2018-2019 н.р.

3. Про організаційне забезпечення випуску бакалаврів та магістрів у 2019 році доповів завідувач навчальним відділом Анатолій Брехунець. Анатолій Іванович наголосив про затвердження термінів атестації здобувачів вищої освіти та виготовлення документів про вищу освіту у 2019 році.

4. Про підсумки виконання договірних зобов’язань студентами та аспірантами по оплаті за надання освітніх послуг у І семестрі доповіла головний бухгалтер Ольга Яременко.

Після  ректорату відбулося засідання  стипендіальної комісії. Декани факультетів підготували проекти наказів і озвучили пропозиції щодо призначення студентам стипендій за результатами успішності І семестру 2018-2019 навчального року. Рішенням стипендіальної комісії було затверджено подання на призначення академічної стипендії. У ході роботи було оголошено, що за результатами сесії необхідно подати пропозиції щодо іменних стипендій. Деканам факультетів до 1 лютого необхідно подати заяви з резолюцією в соціально-гуманітарний відділ на призначення студентам соціальної стипендії. Рейтингові списки оприлюднюються на сайтах факультетів.

Ольга Науменко