Олександр Горган вручив стипендії кращим переяславським спортсменам і тренерам

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Олександр Горган вручив стипендії кращим переяславським спортсменам і тренерам

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в Київській обласній державній адміністрації відбулися урочистості. На свято завітали понад 400 представників спортивної галузі області.

Голова КОДА Олександр Горган вручив стипендії кращим спортсменам і тренерам  регіону. Серед них були студенти і викладачі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Зокрема, стипендії отримали сумоїсти: викладач педуніверситету, майстер спорту України міжнародного класу із сумо, бронзовий призер чемпіонату світу із сумо Вікторія Царук (12 500 грн), студентка природничо-технологічного факультету Оксана Бабич (7 500 грн), магістрантка факультету фізичного виховання, майстер спорту України із сумо Наталія Кондратюк (7 500 грн.), магістрантка факультету фізичного виховання, заслужений майстер спорту України Іванна Березовська (15 000 грн.) та їхній наставник, заслужений тренер України – Сергій Безкоровайний (5 000 грн.).

Стипендії у розмірі 7 500 отримали штовхальники ядра: студентка факультету фізвиховання, чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорів Тетяна Кравченко і чемпіон України з легкої атлетики Віктор Самолюк. Їхній тренер Олена Самолюк нагороджена сертифікатом у 5 000 грн. Штовхальницю ядра Анну Самолюк відзначили на святі почесною грамотою.

Стипендії від губернатора у розмірі 5000 гривень також отримали студентка фінансово-гуманітарного факультету, заслужений майстер  спорту із дзюдо, самбо та сумо Світлана Ярьомка та студент історичного факультету, чемпіон України із самбо (серед кадетів) Богдан Пушенко.

Юлія Строчинська