Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Університет прийме участь у Всеукраїнському студентському забізі «Зелена миля-2018»

У п’ятницю, 1 червня 2018 року об 11:00, на стадіоні Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, відбудеться одночасний Всеукраїнський студентський забіг «Зелена миля-2018». До участі запрошуються усі бажаючі студенти університету.

Відомо, що забіг відбудеться  в перший день літа о 11:00 одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах, в закладах освіти та інших місцях. Забіг активно підтримує Міністерство освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України та Національним олімпійським комітетом України. Із регламентом цього загальнонаціонального заходу можна ознайомитись нижче.

Регламент проведення Всеукраїнського забігу «Зелена миля-2018»!

Всеукраїнський забіг «Зелена миля-2018» – підвищуйте свою рухову активність та зміцнюйте своє здоров’я!