Святковий концерт з нагоди викладачів-ювілярів

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Святковий концерт з нагоди викладачів-ювілярів

7 травня 2018 року у актовій залі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбувся святковий концерт з нагоди відзначення шановних викладачів-ювілярів університету, а саме: завідувача кафедри географії, екології і методики викладання, кандидата педагогічних наук, почесного професора університету, Заслуженого працівника освіти України  – Бориса Чернова, доцента кафедри спортивних дисциплін і туризму, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту Миколу Шульгу, першого проректора університету, кандидата педагогічних наук, доцента Валерія Хомича та проректора з наукової роботи Сергія Рика.

Починаючи з 1986 року цих науковців з різних куточків України об’єднав університет у Переяславі.

Цього дня для шановних ювілярів линули вітання від колег, друзів, студентів та гостей. Найщиріші вітання прозвучали від ректора університету Віктора Коцура, голови міської ради Тараса Костіна та заступника міського голови Валентини Губенко, заступника директора з наукової роботи Інституту педагогіки НАПН України Миколи Головка, доктора історичних наук, професора Національного педагогічного університеті імені М.П. Драгоманова Богдана Андрусишина, голови Київської обласної організації Профспілки Анатолія Цикалюка, представників Національної спілки краєзнавців, голови Наукового товариства університету Оксани Луцик, голови Студентської ради університету Івана Рябчука та інших. Ювіляри були нагороджені грамотами, подяками, цінними подарунками тощо.Також звучали музичні вітання від студентів-вокалістів вишу: Анни Ляч та Анастасії Петрової. Ювіляри були несподівано вражені та приємно задоволені гарним святковим концертом в їхню честь.

Шановні ювіляри!

Бажаємо завжди впевнено і цілеспрямовано йти до своєї мети, підкорювати  нові творчі ідеї, вдало реалізовувати все задумане й омріяне у професійній діяльності. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а ваші успіхи та досягнення приносять тільки задоволення, у серці щоб завжди палав вогник оптимізму, віри, надії, любові. Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”4827,4826,4825,4824,4823,4822,4820,4819,4817,4816,4815,4814,4813,4812,4811,4810,4809,4808,4807,4806″]