8 травня – День пам’яті та примирення

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > 8 травня – День пам’яті та примирення

8 травня – День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Викладацький та студентський колективи нашого університету схиляють голови перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї страшної війни.

Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.