Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Студент факультету фізичного виховання вивів збірну України з футболу на Євро-2018!

СТУДЕНТ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВИВІВ ЗБІРНУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ НА ЄВРО-2018!

У процесі відбору на Євро 2018 збірна України U-19 розійшлася миром зі Швецією (0:0) і перемогла Сербію (2:1).
У вирішальному поєдинку вона мала здолати збірну Румунії та ще й на її полі.
Головним героєм зустрічі з румунами став студент другого курсу факультету фізичного виховання, гравець «Шахтаря» Валерій Бондар. Його точний удар приніс перемогу (2:1) й вивів збірну України на Євро-2018. Чемпіонат Європи проходитиме 16–29 липня у Фінляндії.

Вітаємо студентів-збірників факультету та тренера збірної України Олександра Петракова з перемогою і чекаємо медалей!

З повагою декан, професор Віктор Куйбіда