Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Прийміть найщиріші вітання з Величним Днем Світлого Христового Воскресіння – святом життєдайної та вічної любові, торжества правди та милосердя, надії та духовного відродження.

В усі часи український народ виявляв виваженість та мудрість, доброту і толерантність, високу духовність та любов до ближнього. Тож нехай Великдень додасть нам натхнення, віри у власні сили, впевненості у завтрашньому дні та благословення на нові звершення заради гідного майбутнього України.

Нехай у день Світлого Христового Воскресіння за столом збереться уся Ваша велика родина, а стіл прикрасять запашні паски. Хай на життєвих та професійних перехрестях Вас завжди супроводжує світло Христової науки. Божої благодаті Вам, здоров’я, миру та злагоди!

Ректорат, профком, редакція газети «Педагогічні обрії»