«Ганкуліч» став тріумфатором Кубку ректора з КВК у 2018 році

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > «Ганкуліч» став тріумфатором Кубку ректора з КВК у 2018 році
В університеті гідно завершили КВНівський сезон
Ну от і відбувся довгоочікуваний і феєричний фінал Кубку університету з КВК, який зібрав 4 квітня усіх поціновувачів гумору в актовій залі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». У фінальному поєдинку зійшлися три команди: «Ганкуліч», «Налейте шампанского», «Алло, гараж». Їх виступи оцінювало журі до складу якого увійшли: Лариса Бутович та Денис  Мірошниченко – помічники ректораАндрій Дейнеко – учасник команди «Хрещені діти», Анна Порфір’єва – учасниця команди «Без прописки», Юрій Богдан – учасник команди «Студентський формат». Лічильну комісію представляли спеціалісти соціально-гуманітарного відділу – Анастасія Тимощук та Владислав Міранович.

Дружніми оплесками глядачі зустріли свого улюбленого, незмінного ведучого – Андрія Іващенка, який запросив на сцену учасників гри та оголосив конкурси, у яких змагатимуться команди, а саме: «Розминка», «Фрістайл», «Біатлон» та «Домашнє завдання» за темою «Світові шедеври». І відр                                                                                                                  азу у залі запанувало справжнє свято, атмосфера азарту, запалу та гарного настрою. Виступи вражали артистизмом, креативністю, особливою енергетикою, яка йшла від учасників команд. Гравці показували все, на що здатні: жартували, співали, танцювали, виконували пародії, показували яскраві номери, які чудово висвітлювали будні університету. Артистичність та неперевершене почуття гумору показали усі команди. Боротьба серед учасників команд була гострою, адже кожна з них хотіла здобути перемогу.

Вболівальники підтримували команди гучними оплесками та вигуками. Хіба ж можна було спокійно всидіти на місці, коли на сцені ватага веселунів «видавала» «приколи» з студентського життя? Для журі було нелегким завдання — вирішувати долю зустрічі трьох команд.

Команди достойно й дотепно представили свою програму. Володарем Кубку стала команда «Ганкуліч», яка набрала найбільшу кількість балів – 17,3. Другою була команда «Налейте шампанского» (13,7 балів), третє місце виборола команда «Алло, гараж» (11,6 балів).

Також було відзначено і персональні номінації. У номінації «Флагман гумору» перемогу здобув Костянтин Горшеньов – учасник команди «Ганкуліч». Кращою квн-щицею стала Анна Шекоян (команда «Налейте шампанского»), а кращим квн-щиком – Іван Бакунець (команда «Ганкуліч»). У номінації «Відкриття сезону» перемогу здобула Каріна Вавілова – учасниця команди «Налейте шампанского». Приз за номінацію «Кращий жарт сезону» отримала Анна Шекоян – команда «Налейте шампанського»

На завершення свята гумору команди отримали грошову винагороду та солодкі призи від спонсорів гри. Особлива вдячність висловлюється організаторам та меценатам, які завжди підтримують талановиту молодь вишу: ректору університету Віктору Коцуру, Інтернет-магазину MOYO.UA, кав’ярні «Еклер», директору ТОВ «Люкс Авто» Павлу Гересеменку, «вічному студенту» Андрію Косьмині, ресторану японської кухні «Іchiro», оздоровчому комплексу «Славутич» та профспілковому комітету університету.

Фінал пройшов надзвичайно яскраво та весело, адже хлопці та дівчата доклали максимум зусиль, щоб гідно закрити сезон КВК у 2017-2018 навчальному році. Далі буде.

Ольга Науменко