Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Скарбничка видань університету поповнилася навчально-методичним посібником «Основи профорієнтації»

Нещодавно побачив світ навчально-методичний посібник з курсу «Основи вибору професії» – «Основи профорієнтації». Укладачем посібника є кандидат  історичних наук, старший  викладач кафедри теорії і методики викладання трудового навчання та креслення ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Оксана Пильтяй.

У навчально-методичному посібнику розглядаються теоретико-методичні основи вибору професії, врахування при цьому індивідуальних особливостей особистості. Розкриваються шляхи формування у школярів мотивів вибору професії в навчально-виховному процесі, викладено базові основи професіографії та організаційно-методичні основи управління профорієнтацією.

Ознайомитися із підручником можна у книгозбірні вишу.

Редакція газети «Педагогічні обрії»