Мізін Костянтин Іванович

Мізін К.І.

Мізін
Костянтин Іванович

доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання

ГРАФІК ПРИЙОМУ:

четвер: 1200-1400
каб. № 309
(Переяславський ліцей імені Володимира Мономаха Переяславської міської ради)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (04567) 7-19-99
kmizin@i.ua

Біографічні відомості. Народився 1-го жовтня 1972 року в селі Кам’яні Потоки, Кременчуцького району, Полтавської області.

Навчання. Після успішного закінчення Кам’янопотоківської середньої школи поступив на навчання до Київського державного педагогічного інституту іноземних мов (нині КНЛУ), який закінчив у 1995 р. за спеціальністю іноземні мови (дві мови) та кваліфікацією вчителя німецької і англійської мов.

За результатами співбесіди був прийнятий на роботу викладачем кафедри іноземних мов Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка, на якій працював до 2000 р. У 1999 р. перебував з метою підвищення кваліфікації у Німеччині (стипендіат Ґете-інституту). У 2000 р. вступив до аспірантури Київського національного лінгвістичного університету на кафедру німецької філології, яку успішно закінчив у 2003 р. Після закінчення аспірантури повернувся працювати до Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка викладачем кафедри романо-германської філології. У 2004 р. переведений на посаду старшого викладача цієї кафедри, а у 2005 р. на посаду доцента. У 2005 р. звільнився з ПДПУ ім. В.Г. Короленка за власним бажанням і був прийнятий на посаду доцента кафедри перекладу Кременчуцького державного політехнічного університету.

У 2006 р. отримав атестат доцента кафедри перекладу.

У 2008 р. вступив до докторантури в Київський національний лінгвістичний університет, яку успішно закінчив у 2011 році. Після закінчення докторантури і по 2016 рік працював на посаді доцента, професора та завідувача кафедри перекладу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Із 01.09.2016 р. і понині працює завідувачем кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання у Переяславському державному педуніверситеті імені Григорія Сковороди.

У 2004 р. захистив кандидатську дисертацію з теми “Компаративні фразеологічні одиниці сучасної німецької мови: шляхи утворення та ідеографія” у спецраді Київського національного лінгвістичного університету.

У 2012 р. захистив докторську дисертацію з теми “Усталені порівняння англійської, німецької, української та російської мов в аспекті зіставної лінгвокультурології” у цій же спецраді.

Коло наукових інтересів: когнітивна лінгвістика (емоційні концепти), корпусна лінгвістика, зіставна лінгвокультурологія, контрастивна лінгвістика, фразеологія.

Навчальні дисципліни:

Забезпечує читання лекційних та практичних курсів із Лінгвокультурології, Новітніх досягнень мовознавства, Вступу до перекладознавства, Німецької мови.

Здійснює наукове керівництво студентським дослідництвом.

Приймає активну участь у науковій роботі факультету, вишу. Займається науковою та навчально-методичною роботою: має більше 250 праць, серед яких три монографії, чотири навчальних посібники з грифом МОН України. Є співавтором ще чотирьох навчальних посібників («Лінгвокультурологія» (2017), «Вступ до перекладознавства» (2019) та ін.).

Є членом редакційного складу наукових журналів і збірників (“Психолінгвістика”, “Лінгвістичні студії”, “Мовознавство”).

Координує міжнародну співпрацю між філологічним факультетом Університету Григорія Сковороди в Переяславі та Західночеським університетом у м. Пльзень, Чеська Республіка.

Читає лекції як запрошений професор у Західночеському університеті у м. Пльзень, Чеська Республіка.

Бере участь у німецько-українському проєкті „Brüche und Kontinuitäten – Fachübergreifende Perspektiven auf die Situation der Germanistik und angrenzender Fachbereiche in der Ukraine“, який фінансується VW-Stiftung.

Голова оргкомітету, співорганізатор і учасник численних міжнародних науково-практичних конференцій. Автор і співавтор численних наукових публікацій у фахових і зарубіжних виданнях, а також виданнях, що входять до наукометричних баз Scopus і WoS.

Бере участь у роботі PhD-рад (Волинський національний університет імені Лесі Українки, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Київський університет імені Бориса Грінченка та ін.).

Керує аспірантами (одна робота захищена у 2017 р.).

Основні наукові праці – GoogleScholar.

Перейти до вмісту