Бондаренко Рімма Іванівна

Bondarenko-R.I.-250x250

Бондаренко
Рімма Іванівна

старший викладач кафедри географії, екології та методики навчання

ГРАФІК ПРИЙОМУ:

четвер: 14:00-16:00
кабінет № 305
(корпус № 1, поверх 3)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

rimmabondarenko803@gmail.com
OrcidID: 0000-000163258613

Бібліографічні відомості. Народилася в місті Переяслав-Хмельницькому Київської області.

Навчання. В 1983 році закінчила Переяслав-Хмельницьку загальноосвітню школу №3. В цьому ж році вступила до Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка на біологічний факультет. Закінчила його в 1989 році за спеціальністю біолог-фізіолог рослин, викладач біології та хімії.

Робота.В 1989 році прийнята на посаду старшого лаборанта кафедри природничих дисциплін яку на той час очолював к. мед. наук В.В.Купцов. Через деякий часпереведена на посаду асистента цієї ж кафедри. Під час роботи на кафедрі викладала такі дисципліни: «Анатомія та фізіологія людини», «Основи зоології», «Основи екології», «Етноботаніка». Приймала активну участь в організації та проведенні навчальних практик зі студентами педагогічного факультету.

Після реорганізації кафедри природничих дисциплін працює на кафедрі географії, екології та методики навчання на посаді старшого викладача.

Суспільно-громадська діяльність. Є членом Національної спілки краєзнавців України.

Коло наукових інтересів: географічне краєзнавство екологічна географія, теорія і практика народознавства, краєзнавчо-екологічні аспекти практик зі студентами спеціальності «географія» .

Основні наукові праці. Є автором 65 наукових праць: «Філософські основи екологічної підготовки майбутніх учителів біології та географії»,«Комплексні краєзнавчі дослідження студентів-географів і біологів під час навчально-польової практики»,«Причини евтрофікації озера «Лісове» м.  Переяслав-Хмельницького, як рекреаційного об’єкта», «Теоретичні та практичні аспекти формування біологічних понять в учнів 6-х класів».

Навчальні дисципліни: «Екологія», «Основи екології», «Ландшафтна екологія», «Геоекологія», «Екологічна географія».

Перейти до вмісту