IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності

28 Лютого 08:00 - 17:00
Завантаження Події

Революція Гідності відбулася ціною понад сотні життів Героїв Небесної Сотні, яка стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. Нині ми маємо продовжувати справу Героїв і всіляко примножувати їх славу, а відтак повідомляємо, що до 28 лютого 2022 року триває прийом заявок на участь у IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського. Організаторами є Музей Революції Гідності та громадська організація «Родина Героїв «Небесної Сотні». Конкурс реалізується в межах проєкту «Відзнаки Героїв».

Конкурс заохочує студентів закладів вищої освіти до дослідження Революції Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу. Він має на меті активізувати науковий інтерес до подій Революції Гідності, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України та популяризувати уроки, досвід і цінності Майдану серед молоді.

Приймаються наукові дослідження, пов’язані з темою: соціологія та історія Революції Гідності; Революція Гідності в контексті міжнародної політики; регіональні особливості протестів Революції Гідності; дослідження ініціатив і громадського досвіду Майдану; повсякденне життя та побут Майдану; комунікаційна, агітаційна й інформаційна політика протестного руху; мистецтво та творчість Майдану; Революція Гідності в контексті протестних рухів світу; соціальний, політичний, політологічний, ідеологічний, культурологічний, мистецтвознавчий, етнологічний, музеологічний, релігійний, філософський аспекти Революції Гідності; дослідження персоналій Героїв Небесної Сотні, поранених, активістів і волонтерів Майдану; політика пам’яті та комеморативні практики Майдану.

Відомо, що до участі запрошуються студенти й курсанти як індивідуально, так і у складі авторського колективу (до двох осіб).

Переможці Конкурсу отримають грошові призи: III місце – 4 000 грн; II місце – 7 000 грн; І місце – 15 000 грн.

Більше деталей про умови участі в IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності можна  за покликанням.

Довідково. Сергій Кемський – політолог, журналіст, активіст Євромайдану. Народився 1981 року в Керчі. Здобув ступінь магістра політології на філософському факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Писав статті для газети «День», «Української правди» та інших видань. Виступав за впровадження системи прямої демократії, кооперативний рух, шукав найефективніші механізми взаємодопомоги в суспільстві, контролю за політиками та боротьби з корупцією; громадський активіст, учасник кампанії «Проти міліцейського свавілля».

Деталі

Дата:
28 Лютого
Час:
08:00 - 17:00
Подія Категорія:
View Подія Website
Перейти до вмісту