ІІ Міжнародна науково-практична конференція

11.06.2021 10:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Всеукраїнська Асамблея докторів з державного управління, Міжнародна Академія культури безпеки, екології та здоров’я, Комітет менеджменту (МАКБЕЗ), Комітет з питань антикорупційної діяльності та державної безпеки (МАКБЕЗ) запрошують усіх охочих взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація системи публічного управління створенням здоров’язбережувального та безпечного простору України (модернізація, інновації, розвиток)», яка відбудеться 11 червня 2021 року на платформі Microsoft Teams.

У 2021 році організаторами запропоновано для обговорення такі теми:

– методологічні основи публічного управління та адміністрування сучасною освітою;

– мультикультуралізм, відображення в українській освіті діалогу культур в умовах глобалізації;

– етнічна ідентифікація, національний суверенітет, глобалізація: філософські, історичні, соціокультурні, соціально-психологічні аспекти сучасної освіти;

– формування глобального освітнього та наукового простору вищої школи: виклики і перспективи;

– роль державних механізмів для розв’язання проблеми ефективності функціонування міжнародних, урядових і неурядових організацій в освітньому просторі;

– проблеми ефективності державного управління функціонування міжнародних, урядових і неурядових організацій в умовах глобалізаційних викликів;

– стандарти здоров’язбереження, технологія моніторингу здоров’я;

– законодавче та правове забезпечення всіх учасників здоров’язбережувального освітнього середовища, підготовка керівних кадрів освіти.

Основні тематичні секції роботи конференції:

Секція 1. Національна безпека як аспект реформування публічного управління: проблеми та перспективи розвитку.

Секція 2. Підготовка кадрового потенціалу до публічного управління створенням здоров’язбережувального простору України.

Секція 3. Модернізований підхід до підготовки  управлінських кадрів у системі публічного управління

Секція 4. Механізми та інструментарій інноваційних технологічних рішень у реформуванні сучасного публічного управління.

Секція 5. Умови та роль процесів трансляції нових практик і нових цінностей як одного з ключових чинників зростання комунікативного потенціалу системи публічного управління.

Секція 6. Інноваційні засади до державного управління у сфері професійної освіти в Україні.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Заявки на участь приймаються не пізніше як до 31 травня 2021 року, а матеріали можна надіслати до 31 травня 2021 року на електронну скриньку: pkoi@ukr.net.

Приєднатися до конференції можна за посиланням: https://cutt.ly/6neEgZR.

Форма заявки на участь та інші деталі щодо конференції – в інформаційному листі.

Прес-служба факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Дата:
Час: