ХІ Міжнародна науково-практична конференція

25.11.2021 10:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів «Основні напрями розвитку наукових досліджень молодих учених» відкриває лік другого десятиріччя свого проведення та запрошує молодих вчених з усіх куточків України та світу, науково-академічну спільноту та здобувачів сковородинівського університету долучитися до XI зібрання. Якщо ви займаєтесь науковими пошуками та цікавими дослідженнями, готові до обміну науковими пізнаннями, новими ідеями та задумами то цей науковий івент від Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Григорія Сковороди в Переяславі саме для вас.

З радістю повідомляємо, що 25 листопада 2021 року відбудеться XІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів.

Конференція відбудеться у онлайн форматі (з використанням інформаційно-комунікаційної платформи Microsoft Teams – https://cutt.ly/TRNwdAM).

Початок роботи конференції: 25 листопада 2021 року о 10:00

Напрями роботи складаються із наступних секцій:

1. Історико-філософські науки
  2. Політико-правові науки
  3. Природничо-економічні науки
  4. Психолого-педагогічні науки
  5. Фізична культура і спорт
  6. Філологічні науки
  7. Публічне управління та адміністрування

Для участі в конференції необхідно:

1. Заповнити реєстраційну форму до 21 листопада 2021 року (включно) за лінком: https://cutt.ly/2RBAUI4.

2. Надіслати матеріали на пошту nt.phdpu.edu@gmail.com із підписом листа: прізвище та ім’я, тези/доповідь/стаття та секція (наприклад: Іванов Іван, стаття, секція: Історико-філософська) до 21 листопада 2021 року (включно). Кількість поданих матеріалів від одного автора не обмежується (вартість організаційного внеску незмінна і не залежить від кількості поданих матеріалів).

3. Здати відскановані відгуки за підписом наукового керівника на тези/статті до 21 листопада 2021 року (включно). Відгуки на матеріали подають учасники, які не мають наукового ступеня (студенти, магістранти та аспіранти).

Телефон для довідок: +38 (096) 703-12-71; +38 (093) 986-11-43 – Луцик Оксана (Голова Наукового товариства університету).

Запрошуємо студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та викладачів зголошуватися до участі в конференції!

Організаційний комітет конференції

Дата: