Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Наука > Спеціалізовані вчені ради PhD > ДФ 27.053.012 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Очеретяного В.В. на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 – Гуманітарні науки за спеціальністю 032 – Історія та археологія

Інформація про прийняття до захисту дисертації

Прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Очеретяного Владислава Віталійовича на тему: «Перманентні зернові кризи в українському селі в роки непу (1921–1929 рр.)». Спеціальність – 032 Історія та археологія.

Наукові керівники – Лазуренко Валентин Миколайович, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, проректор з гуманітарно-виховних питань, професор кафедри історії та права Черкаського державного технологічного університету; Зленко Алла Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Наказ про створення разової спеціалізованої ради

Інформація про призначення дати захисту дисертації

Захист відбудеться  22.11.2023 р. об 11:00 за адресою: вул. Сухомлинського, 30 (корпус № 2, Університет Григорія Сковороди в Переяславі), аудиторія № 205.

Дисертація (з е-підписом, протокол підписання, завантажена до репозитарію)

Відгук Котляр Ю.В. (з е-підписом, протокол підписання)

Відгук Священко З.В. (з е-підписом, протокол підписання)

Рецензія Коцур В.П. (з е-підписом, протокол підписання)