Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Наука > Спеціалізовані вчені ради PhD > ДФ 27.053.010 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Кулинича Б. Г. на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 – Гуманітарні науки за спеціальністю 032 – Історія та археологія

Інформація про прийняття до захисту дисертації

Прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Кулинича Богдана Григоровича на тему: «Висвітлення в пресі України становлення і розвитку паралімпійського спорту (кінець 80-х рр. ХХ ст. – початок ХХІ ст.)». Спеціальність – 032 – Історія та археологія. Наукові керівники – Коцур Віктор Петрович, доктор історичних наук, професор, академік НАПН, професор кафедри історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін Університету Григорія Сковороди в Переяславі; Лазуренко Валентин Миколайович, доктор історичних наук, професор, проректор з гуманітарно-виховних питань, професор кафедри історії та права Черкаського державного технологічного університету.

Інформація про призначення дати захисту дисертації

Захист відбудеться 28.12.2021 р. об 11:00 за адресою: вул. Сухомлинського, 30 (корпус № 2, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, зала В.О. Сухомлинського.

Дисертація

Відгук О.А. Удода

Відгук Ю.О. Тимошенка

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації