Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > «Більшість пожеж трапляється з вини людини»: для студентів університету проведено спеціальний інструктаж з пожежної безпеки

«За статистикою більшість пожеж трапляється з вини людини. Це обумовлено відсутністю знань щодо вимог та правилами пожежної безпеки, або халатним ставленням до їх виконання. Тому інструктаж з питань пожежної безпеки – це обов’язкова профілактика подібних проблем» повідомляє юрист-практик, експерт з питань охорони праці Анатолій Лідньов.

На виконання правил пожежної безпеки та з метою підвищення проінформованості у питаннях пожежної безпеки, 29 листопада 2019 року для студентів ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» було проведено інструктаж та спеціальне навчання з пожежної безпеки на чолі з представником Переяслав-Хмельницького районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області Олександром Бутенком.

Метою цього заходу було навчити правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння. Такі практичні заняття вкрай необхідні, адже вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування в разі виникнення надзвичайних подій.

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба соціально-гуманітарного відділу” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”22252″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]